Nábytok

ALF - Martin Vám ponúka širokú paletu nábytku, ktorým si môžete zariadiť interiér bytových aj nebytových priestorov.

Kuchyňa

Ponúkame komplexné riešenie kuchynských zostáv, ktoré zahŕňajú skrinky, poličky, zásuvky, kuchynské zásteny rôznych veľkostí, typov, tvarov a dizajnového prevedenia. V ponuke máme aj doplnky kuchynského vybavenia ako sú drezy, komponenty do zásuviek a pod. Spolupracujeme aj s overenými dodávateľmi kuchynskej techniky, preto svojim zákazníkom vieme zabezpečiť aj kuchynské spotrebiče za zvýhodnené ceny.

Izby

Naša ponuka zahŕňa aj nábytok do obývacích izieb  -  kompletné obývacie zostavy, konferenčné stolíky, stoly, ale aj samostatné poličky, skrine a skrinky.  Všetko podľa potrieb a požiadaviek zákazníka.

Tiež ponúkame zhotovenie nábytku do detských izieb a spální. Rôzne druhy postelí vo Vami zvolenom dizajnovom a farebnom prevedení pre Vás dobrý spánok. Do spální, hál, chodieb, kancelárií, či iných priestorov ponúkame aj šatníky. Do šatníkov ponúkame napríklad zrkadlá, ale aj sklá s digitálnou potlačou, kde si môžete vybrať zo širokého výberu fotografií Samozrejme si môžete vybrať aj vlastnú fotografiu, je len dôležité, aby mala dostatočne vysokú  kvalitu.

Chodby a haly

Do chodieb a hál ponúkame rôzne typy vešiakových stien a skriniek. Portfólio našich produktov zahŕňa aj posuvné dvere a rôzne typy kancelárskeho nábytku. Všetko ponúkame na mieru, vo vysoko kvalitnom materiálovom prevedení, v súlade s Vašimi požiadavkami